Wszystkich pytań: 55. Pokazuję od 1 do 20.
Default user logo
Daniel93
Oceń: Oceń pozytywnie Oceń negatywnie
0
Witam ! Chciałem zapytać gdzie w Nokii Lumii 635 znajduje sie folder "local"? Gdy pobieram jakis plik z internetu na telefonie jedynym dostepnym do zapisania folderze jest własnie ten "local" ale nie mam pojecia gdzie on jest.. Ktos pomoze ? Z góry dziekuje :)
.interoswiecim.static.3s.pl | 18.03.2015, 10:46
Bogmar 
Oceń: Oceń pozytywnie Oceń negatywnie
0
Przez przypadek "odpiąłem" kafelek historii połączeń; teraz nie mam rejestru rozmów, a także nie mogę dzwonić numerycznie. Jak przywrócić ten kafelek na ekran? Dzięki za szybką odpowiedż.
.dynamic.chello.pl | 28.04.2020, 16:00
Default user logo
abstrakcja_2010
Oceń: Oceń pozytywnie Oceń negatywnie
0
Do tej pory robiłam selfie i wszystko było ok. Pozostawały w aparacie, mogłam je "obrabiać" i udostępniać. Dziś zrobiłam kilka i nie widzę ani jednego. Gdzie mogę je znaleźć i skąd ten problem?
.dynamic.chello.pl | 04.11.2017, 15:15
R E K L A M A
Default user logo
aga
Oceń: Oceń pozytywnie Oceń negatywnie
0
witam,
mam na karcie sim pakiet internetowy. niestety po wlozeniu karty sim do lumii internet nie dziala, gdy jednak te sama karte wloze do starego tel -dziala... o co kaman.... transmisja danych jest wlaczona.

p.s. sorry nie mam polskich znakow
.210.24.217.intelkom.eu | 28.03.2016, 11:11
Default user logo
mlody 111
Oceń: Oceń pozytywnie Oceń negatywnie
+2
Witam pozdrawiam projektantów noki,Microsoft Lumia za stworzenie najgorszego telefonu jedyny plus w mojej długo trzyma bateria a tak to w nic się grać w Internet wchodzę i mnie odrazu wyrzuca czasami ale Malo kiedy da się 3 min max posiedzieć :(
Próbowałem wszystkich możliwych opcji i dalej to samo teraz żałuję ze w ogóle wziąłem wybrałem Lumia :(
Z mojej strony tyle!!! Pozdrawiam
.dynamic.gprs.plus.pl | 12.01.2016, 18:36
Default user logo
790573785
Oceń: Oceń pozytywnie Oceń negatywnie
-4
Czesc mam takie male pytanie !!!!! co może być przyczyna w telefonie jeżeli karta sim jest wlozona poprawnie a wychodzi komunikat blad karty sim albo nie jest wlozona !!!! Ps . karta jest sprawna sprawdzałem w innym telefonie !!!! Reszta działa bez problemu WFI itp.....
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 09.01.2016, 17:39
Wszystkich pytań: 55. Pokazuję od 1 do 20.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies